06 | 12 | 2019

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

Dnia 13.10.2018 r.  w Hali Sportowej w Przylesiu odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców.

Organizatorem zawodów była PSP w Przylesiu.  W kategorii dziewcząt reprezentantki naszej szkoły zajęły I miejsce i awansowały do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 27.10.2018 r.

Skład drużyny: Agata Kasprzycka, Oliwia Lum, Oliwia Pawlak,  Magdalena Wittke, Michalina Zalewska,  Julia Romanowska, Beata Chrustowska, Martyna Guglas

Opiekun: Jerzy Dróbka

W kategorii chłopców drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce.

Skład drużyny : Piotr Gazda, Antoni Malinowski, Jakub Małek, Tomasz Marciniak, Szymon Sawicki, Szymon Soboń, Dominik Szczepaniak, Dawid Węgliński-Rosiński

Opiekun drużyny: Stanisław Smugorzewski.

Foto i tekst Stanisław Smugorzewski